Testy produktów ekologicznych i naturalnych, w tym pieluszek wielorazowych i kosmetyków
niedziela Grudzień 17th 2017

Szampon dla dzieci Sanotint Baby

Mycie włosów nie jest szczególnie lubiane przez małe dzieci. Testowaliśmy ostatnio ciekawy szampon – nie trzeba go „wcierać” ani wmasowywać we włosy i skórę głowy – wystarczy nałożyć i po kilku minutach spłukać. To znacznie ułatwia sprawę, bo to cieknąca piana zwykle powoduje, że wesoła kąpiel zamienia się w nieprzyjemne zdarzenie.

Sanotint Baby – szampon dla dzieci

  • Prosta aplikacja – bez wcierania i cieknącej piany, wystarczy nałożyć i spłukać (ja delikatnie masowałam włoski synka, ale to jest znacznie mniej inwazyjne niż przy tradycyjnym szamponie),
  • bardzo łagodne działanie,
  • nie podrażnia oczu,
  • bezpieczny skład – bez parabenów, alkoholu, syntetycznych barwników, metali i składników pochodzenia zwierzęcego,
  • „skład to kombinacja oleju palmowego z wyciągiem bratka trójbarwnego, uznanego środka przeciw dziecięcej wysypce. Współdziałanie tych dwóch składników powoduje oczyszczenie i utrzymanie równowagi wodno-tłuszczowej skóry i włosów dziecka. Dzięki naturalnym wyciągom z migdałów, ich zmiękczającym, balsamicznym właściwościom i dodatkowo, naturalnemu ekstraktowi złotego prosa, który odżywia i nawilża, włosy są czyste, zdrowe i lśniące” – to opis producenta, a ja mogę potwierdzić, że delikatne włoski dziecka były po umyciu mięciutkie, gładkie i błyszczące.

Polecam ten szampon z  czystym sumieniem!

Sanotint Baby szampon dla dzieci

Cena: 49,9 zł

Komentuj