Testy produktów ekologicznych i naturalnych, w tym pieluszek wielorazowych i kosmetyków
niedziela Grudzień 17th 2017

Legginsy od Little Rose&Brothers

Zima, wiosna, lato i jesień – zawsze jest pora na legginsy:) Są wygodne i znacznie lepsze niż rajstopki, które nie pozwalają na przykład na dobranie grubości skarpety (a dodatkowe skarpetki na rajstopkach nie zawsze mieszczą się swobodnie w bucie). Poza tym mają znacznie większy margines błędu jeśli chodzi o rozmiar. Ostatnio trafiły do nas legginsy Nissen ze sklepu Litte Rose& Brothers. Zabraliśmy je ze sobą na weekendowe spacery jako dodatkowy ocieplacz pod spodenki, a w domu służyły jak najwygodniejsze dresiki.

  • Bardzo wygodne,
  • miłe w dotyku,
  • dość gruby, ciepły materiał – wygląda na bardziej wytrzymały niż ten zastosowany w typowych rajstopkach,
  • stosunkowo szerokie nogawki – nie uciskają nóżek dziecka, ale się do nich dopasowują, nie ma również problemu ze zmieszczeniem pieluchy wielorazowej,
  • można je nosić tak, jak dresiki – nawet starsi chłopcy mogą w nich spokojnie chodzić do przedszkola; wbrew pozorom to ważne – mój mąż od wczesnego dzieciństwa ma do tej pory uraz do klasycznych grubych rajstop noszonych zimą pod spodniami i sprzeciwia się ubieraniu w nie syna :)
  • ładne wzorki – w sklepie jest ich około 300 do wyboru!

Polecamy!

A tak legginsy prezentują się na modelu:

Legginsy w sklepie Little Rose&Brothers

Cena: od 14,99 zł

Komentarze czytelników

Jeden komentarz do “Legginsy od Little Rose&Brothers”

  1. ~kazia pisze:

    a z jakiego dokładnie są one wykonane materiału? skoro to ekotest powinno być coś więcej właśnie o tym, bo to materiał ma stały kontakt ze skórą dziecka i to dla mnie jako rodzica jest absolutnie najważniejsze. Troszkę zapachniało reklamą.. czekamy na szczegóły :)

Komentuj