Testy produktów ekologicznych i naturalnych, w tym pieluszek wielorazowych i kosmetyków
niedziela Grudzień 17th 2017

Brother Max butelka sportowa – test

Jeśli Wasze dzieci lubią wybór, to znalazłam dla nich idealną sportową butelkę, a w zasadzie bidon Brother Max. Umożliwia zabranie ze sobą dwóch różnych napojów. Ma dwa ustniki (na zdjęciu fioletowy i zielony) i dwie butelki, włożone jedna w drugą. Z zewnątrz wygląda tak:

brother max butelka sportowa

A w środku tak:

br3

Ta mniejsza, wewnętrzna, fioletowa butelka ma dodatkowe zamknięcie. W ten sposób można m.in. zamrozić w niej płyn, który potem ochładza to, co jest w białej butelce. Ja co prawda nie testowałam tej możliwości, bo nie daję dzieciom bardzo zimnego picia, ale być może w czasie dużych upałów wypróbujemy, jak to działa. Oprócz tego dzięki fioletowej butelce można zabrać więcej płynu; wystarczy napełnić tylko białą (340 ml) i wziąć dodatkowo fioletową (125 ml) do torebki.

Butelka jest wygodna w trzymaniu i użytkowaniu, syn nie miał żadnych problemów z jej otwieraniem i zamykaniem. Spodobało mu się, że może pić na przemian sok truskawkowy i wodę. Być może wykorzystam to zabierając w niej picie dla dwójki dzieci? Brzmi zachęcająco. Butelka jest dość pojemna więc na zwykły spacer spokojnie wystarczy nawet dla Oli i Tomka.

Oprócz tego muszę pochwalić butelkę za proste rozkręcanie/składanie i łatwość mycia. Nie ma zbyt wielu zakamarków, które trzeba szorować; nie trzeba też wymieniać ustników (jak przy klasycznym bidonie ze słomką), ponieważ trudno je pogryźć i nie niszczą się tak, jak guma w smoczkach, ustnikach i rurkach.

Butelka nie zawiera oczywiście BPA i jest przeznaczona dla dzieci po 12 miesiącu życia.

Gdzie kupić butelkę Brother Max? Zobacz listę sklepów na stronie dystrybutora

Komentuj