Testy produktów ekologicznych i naturalnych, w tym pieluszek wielorazowych i kosmetyków
niedziela Grudzień 17th 2017

Brait Home Parfum

Lubicie perfumy i ładne rzeczy?

Tylko popatrzcie na te pachnące patyczki w wazonikach!

brait home parfum

brait home parfum

Te niewielkie, minimalistyczne kompozycje oprócz tego, że dobrze wyglądają, pomagają utrzymywać w domu piękny, świeży zapach. To Brait Home Parfum, nowa linia odświeżaczy dekoracyjnych. Moim zdaniem bardzo wygodne rozwiązanie – nie trzeba niczego spryskiwać ani palić czy kadzić. Postawiłam mniejszy wazonik w korytarzu i… zapomniałam o nim, a naprawdę przyjemny, kwiatowy zapach wita mnie za każdym razem, kiedy wchodzę do domu.

Rodzice małych dzieci i właściciele psów powinni być zadowoleni – wazoniki można bez przeszkód umieścić na reprezentacyjnej półce gdzieś wysoko nad telewizorem. Koniec z chowaniem niezbyt pięknych, plastikowych konstrukcji za roślinami i drżeniem o to, czy świeczki w podgrzewaczach na pewno zostaly zgaszone przed wyjściem. Pachnące patyczki są bezpieczne, o ile oczywiście nie dostaną się w niepowołane ręce.

Domowe perfumy są niedrogie – mała wersja (przezroczysty wazonik) kosztuje około 7 zł, a duża 12 zł (wazonik biały). Do tego są ładnie opakowane, mogą być fajnym i uniwersalnym upominkiem. Przydadzą się w przedświątecznej gorączce – skutecznie zabiją karpiowe zapachy:-)

 

Komentuj